Dieta odgrywa kluczowe znaczenie dla zdrowia oraz jakości życia. Jednakże coraz częściej słyszy się informacje o wysokiej zawartości szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, w niemal każdym rodzaju pożywienia, od mięsa, na warzywach i owocach kończąc. Soeks Ecovisor F4 pomoże sprawdzić jakość spożywanych produktów.

Ecotester Soeks Ecovisor F4 dla osób dbających o zdrowie

Osoby, które przykładają dużą wagę do jakości spożywanych produktów, mogą korzystać z testerów. Soeks Ecovisor F4 pozwala sprawdzić jakość żywności i wody. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że zawsze można je mieć w kieszeni czy w torebce i jest gotowe do użycia. Alergicy, zmagający się z nietolerancjami pokarmowymi mogą wykorzystać tester, aby wyeliminować z diety produkty uczulające. Selekcja pożywienia oraz ocena stanu wody jest niezwykle istotna, zwłaszcza w trakcie podróży do egzotycznych zakątków świata. Nowoczesna sonda kompozytowa, z kilkoma elektrodami pomiarowymi i wbudowanym termometrem, umożliwia odczyt z kilku źródeł, co dostarcza wiarygodnych danych. Analiza jest dokładniejsza, a termometr sprawia, że nie trzeba dodatkowo zwracać uwagi na temperaturę badanych produktów.

Korzyści płynące z korzystania z Soeks Ecovisor F4

Uniwersalne urządzenie, które ma ogromne możliwości to właśnie Soeks Ecovisor F4. Produkt został wyprodukowany w Europie w fabryce należącej do firmy Soeks i wyróżnia się wytrzymałością, dokładnością analiz oraz dbaniem o zdrowie całej rodziny. Tester przeprowadza analizę żywności, określając jej właściwości istotne dla zdrowia. Jonometria, czyli przewodnictwo przemiennego prądu wysokiej częstotliwości w mierzonym produkcie, pozwala na określenie zawartości azotanów. Soeks Ecovisor F4 może przetestować surowe, nieprzetworzone produkty spożywcze, takie jak mięso, ryby, grzyby, owoce i warzywa oraz owoce morza. Ponadto wykorzystując urządzenie, można zmierzyć poziom ekspozycji na promieniowanie oraz sprawdzić pole elektromagnetyczne, czy jakość wody. Niezdrowa, napromieniowana żywność automatycznie wypadnie z jadłospisu. Soeks Ecovisor F4 na zdrowie!